SDC swingersdateclub

Swinger buluşma klubüne bugün üye olun ve dünyanın en geniş hayat tarzı topluluğunun bir parçası olun! Sizin gibi birine bakan gerçek çiftlerle dolu veri tabanımız sayesinde yerel swingerlara ulaşın. 1999 yılından beri Speed Dating (hızlı buluşma) gibi özellikler kullanarak seksi swingerları birbirine bağlıyor ve onların seksi fantazilerini gerçekleştirmelerine yardımcı oluyoruz. Seyahat etkinlikleri, swinger partiler (umumi ya da özel), gözetleme kamerası, bloglar ve daha pek çok şey. Bünyesinde 3 milyon üye barındıran Swinger Buluşma Klubü sayesindearadığınızı bulacaksınız! Ücretsiz geçici üyelik için kaydolun.
SDC sizin bölgenizdeki gerçek swingerleri bulmanız için burada! Swinger klubler ve partiler bir tık uzağınızda! Üyelerin deneyimlerini bloglardan okuyun, speed dating opsiyonunu kullanarak bir randevu ayarlayın, misafir listelerine bakarak kimlerin partilere katıldığını öğrenin! Bölgenizdeki swingerlerle buluşun ya da dünyadaki egzotik swinger mekanlarını ziyaret edin! Hayatına tat katmak isteyen sizin gibi ateşli swingerlerin fotoğraf ve videolarını izleyin!

Swingers Date Club – Farkı SDC ile yaşayın

SDC'de üç milyondan fazla benzer düşünceye sahip çiftler ve tekler geniş bir uluslararası üyelik bazı ortaya koyuyor. Hizmetlerimizi okumank için birkaç dakikanızı ayırın.
Yerel Swingerları bulun1
SDC biliyor ki birçok üyemiz kendi şehirlerindeki swingerleri arıyorlar. Bu yüzden yaşadığınız ya da ziyaret ettiğiniz yerdeki swingerleri bulmanız için sizlere çeşitli araçlar sunuyoruz! Çevrimiçi özelliğini kullanarak 24 saat boyunca çevrimiçi olan swingerlere ulaşabilirsiniz veya genişletilmiş arama özelliğini kullanarak aradığınız özellikteki kişilere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.
bütünüyle işlevsellik2
Düzenli olarak sizlere yeni özellikler sunuyoruz. Buradaki tüm amacımız sizi şehrinizdeki ve dünyadaki swingerlerle kavuşturmak. Speed Dating (hızlı tanışma), topluluklar,bloglar, forumlar, video sohbet odaları, hızlı mesajlar, ücretsiz parti reklamları, klubler, tatil fırsatları, ateşli ve yaramaz gerçek swinger profilleri, fotoğraflar, videolar ve daha neler neler!
Ayrıcalıklı Swinger Gezisi3
Eğer SDC'nin organize ettiği gezilerden birine katıldıysanız, bilirsiniz ki bu geziler size harika erotik ortamlar sağlar. Ortamda yeni ya da deneyimli olabilirsiniz, her iki durumda da aradığınız ateşli swingerleri mutlaka bulacaksınız. Şehvetli tema geceleri, egzotik havuz partileri, seksi eğlenceler ve sıcak oyunlar. Olasılıklar sonsuz. SDC, swingerlara has seyahat etmek isteyenler için doğru adres.
Birincil Uygunluk4
Bizler üyelerimizin istedikleri yerde birbirleriyle iletişim halinde olmalarını istiyoruz, bu yüzden sistemimizi güncelliyoruz ve sizler için kolay hale getiriyoruz! ipad, Google Chrome ve mobil sistemde hizmetinizdeyiz!
Bedava geçici üyelik5
Swinger hayat tarzı sunan web sitemizde profil açmanız için sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Amacımız sizi üye olarak kazanmak;maddi olarak sizi zor duruma sokmak değil.7 günlük ücretsiz geçici üyeliğinizi yaratın. Kredi kartına gerek yoktur.
Birinci sınıf üye servisi
Her e-postayı önceliklendirerek cevaplandırıyoruz ve 365 gün 7-24 hizmetinizdeyiz!Amacımız üyelerimizle uzun soluklu bir iletişim sağlamak ve sağladığımız bu servis bu amacımızın önemli bir parçası. Organize ettiğimiz tüm swinger partilerde şahsen yer alıyoruz. Bunu zorunluluktan dolayı değil, hak ettiğiniz kaliteyi size sunmak için yapıyoruz!
Swinger Kulupleri Listesi
Nereye giderseniz gidin en iyi yerel swinger klubleri ve partileri bulabilirsiniz. SDC üyesi olarak genelde birçok yerde indirime sahipsiniz. SDC yerel buluşmaları sağlıyor ve sizin çevrenizdeki en cool mekanları bulup çıkartıyor.
Yaratıcılık ve kişiselleştirme
Fikirlerinizi yaşanır kılmayı çok seviyoruz! En iyi deneyimleri size yaşatmak için sitemizi sürekli güncelliyoruz! Fikirlerinize değer veriyoruz. Bu yüzden sitemiz diğer sitelerden farklıdır. Herkese uygundur.
mutlak bağlılık ve taahhüt
Denemeden bilemezsin! Swinger tarzı web sitemiz swingerler tarafından swingerler için 1999 yılında kurulmuştur. Dünya çapındaki 3 milyona yakın üyesiyle 50 ülkede yaygınlaşmış olan web sitemiz dünyanın en iyi swinger sitesidir. Web üzerinde gerek dünya çapında gerekse lokal olarak en çok swinger çift ve tek üyeleri sunuyoruz.

English Español Nederlands Deutsch Français Italiano Turkce Norsk Portugues

Copyright © SDC www.sdc.com
SDC® is a registered trademark
SDC®, PMB-428, 2054 Kildaire Farm Rd, Cary, NC, 27511
tel : 1-866 417-9956 / xx1-919 283-4414
helpdesk@sdc.com
2014-11-26 14:07:44